Grupinės mankštos

Tai grupinės mankštos, kurių metu taikome dinaminius, statinius, liemens stabilizavimo pratimus, stipriname stuburą palaikančius raumenis, geriname pusiausvyrą ir koordinaciją ir aktyviname visus kūno raumenis. Sportuojame su įvairiomis priemonėmis: kamuoliais, volais, svareliais, elastinėmis gumomis, funkciniais diržais, lazdomis ir tt. Užsiėmimo pabaigoje atliekame tempimo, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimus.

👭 Mankštos grupėje

Mankštos skirtos suaugusiems, kuriems svarbu sąmoningas ir taisyklingas judesys. Dalyviai sportuoja vienu metu, o mes parodome sunkesnes ir lengvesnes pratimų versijas, atsižvelgiant į klientų fizines galimybes.

🧘 Mankštos grupėje su individualiomis programomis

Mankštos skirtos suaugusiems ir paaugliams. Užsiėmimų metu, atsižvelgiant į kliento tikslus ir judėjimo sistemos problemas, sudarome individualias pratimų programas. Apšilimą (prieš mankštą) ir tempimo, atsipalaidavimo pratimus (užsiėmimo pabaigoje) atliekame drauge.

👵 Senjorų mankštos

Lengvo intensyvumo užsiėmimai, kurių metu siekiame pagerinti širdies veiklą, stiprinti kūną ir paruošti sąnarius kasdieniniam judėjimui. Mankštą sudaro kvėpavimo, jėgos ir koordinacijos lavinimo, tempimo ir kt. saugūs bei efektyvūs pratimai, kurie nereikalauja didelių fizinių pastangų.

🤸 Vaikų mankštos

Tai grupinės mankštos, skirtos 7-13 metų vaikams. Užsiėmimų metu taikome pratimus, kurie stiprina viso kūno raiščius ir raumenis, skatina pėdos skliauto formavimąsi, lavina taisyklingą laikyseną, gerina pusiausvyrą ir koordinaciją. Siekiame, kad vaikai jaustųsi gerai, todėl sportuojame žaidimo forma.

🤰 Nėščiųjų mankštos

Šie užsiėmimai skirti besilaukiančioms moterims. Mankštų metu siekiame, kad moterys saugiai ir taisyklingai mankštųsi su pagalbinėmis priemonėmis, atliktų pratimus, kurie padeda mažinti nugaros skausmus, didinti dubens dugno elastingumą ir palaikyti pilvo sienelės raumenų tonusą bei išmokyti fizinius pratimus derinti su pilviniu kvėpavimu.

🤱Mamos ir kūdikio mankštos

Tai grupinės mankštos mamoms, kurių metu siekiame sustiprinti visus kūno raumenis, dubens dugną, pilvo presą, lavinti taisyklingą laikyseną, mažinti nugaros skausmus ir po truputi atsistatyti po gimdymo. Mankštų metu skiriame dėmesį ne tik mamytėms, bet ir mažyliams, t.y. formuojame kūdikių judėjimo įgūdžius, konsultuojame apie kūdikių motorinę raidą.

Mankštų metu kiekvienam skiriame individualų dėmesį ir siekiame, kad klientai išmoktų sportuoti taisyklingai !


Užsiėmimus veda kvalifikuoti treneriai-kineziterapeutai.